-
Dodajte u korpu
Nemate proizvoda u korpi.
Prodavnica
Prikaz 13–21 od 21 rezultatSortirano po ceni: od niže ka višoj
See
Palma
888,00 рсдTermos, 400 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.151.71 |
| Model | PALMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 24.4 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040094327 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Caldo Subli
889,00 рсдTermos za sublimaciju, 500 ml Termos za sublimaciju, 500 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.163.90 |
| Model | CALDO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | O 7.2 x 22.5cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.33 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040039540 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Planet
1.053,00 рсдTermos, 400 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.149.71 |
| Model | PLANET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 21 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040060889 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |








