Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Modus
144,00 рсд
Metalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.174.10 |
| Model | MODUS |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 6.4 x 2.4 x 0.3cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040021293 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1.2cm |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Bavaria
1.052,00 рсдKišobran sa automatskim otvaranjem
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 40.024.10 |
| Model | BAVARIA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana drška sa teksturom drveta, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 10 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | ø 110 x 92.5cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025647050 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |
Axis
204,00 рсдMetalni privezak za ključeve sa držačem za mobilne uređaje
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.202.88 |
| Model | AXIS |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 3 x 4.5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 300/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040086070 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Inox
149,00 рсдMetalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.185.86 |
| Model | INOX |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 3.5 x 0.6 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040064399 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Slični Proizvodi
Victorinox Camper
2.531,00 рсдVišenamenski nož sa 13 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.154.30 |
| Model | VICTORINOX CAMPER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100146 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
Benny
233,00 рсдVišenamenski nož sa 4 funkcije
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |
















Recenzije
Još nema komentara.