Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Pepeljasta, Plava |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.263.90 |
| Model | LOVELY HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.4 x 7.1 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040063620 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 7.4 x 7.1 cm |
Polo majica, 210 g/m2, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, tri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepovima duž ramena, oko pazuha i ranfli.
| Šifra | 32.279.91 |
| Model | CLEAN 30F |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 2.8 x 10 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 30 ml |
| Barkod | 8605040090749 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Jakna, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, zadnja strana jakne duža od prednje
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.