Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Rojal plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.125.71 |
| Model | BRUT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 3 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 144/48/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Plastika, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084809 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Šifra | 34.502.12 |
| Model | ECLIPSE |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | 13.3 x 5.4 x 1.3 cm |
| Pakovanje | 250/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040056356 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
Majica šivena sa strane, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štep duž ramena, okovratnik ojačan trakom
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.