Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.570.71 |
| Model | LOGIC |
| Opis | Uključuje bateriju tipa LR1130 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 17 x 9.5 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 88/22/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus, Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040050002 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2 cm |
| Šifra | 31.038.71 |
| Model | DIEM |
| Opis | Potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 30 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040086216 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.162.91 |
| Model | OXIDE SUBLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 22 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040082034 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ženska polo majica, 210 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepovima duž ramena, oko pazuha i ranfli
| Šifra | 31.037.12 |
| Model | PRONTO |
| Opis | Zidni sat, potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | Ø 25 x 3.6cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040090534 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |
| Šifra | 37.361.90 |
| Model | PURE PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 17cm |
| Pakovanje | 1600/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025687728 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 17cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.