Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Rojal plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Rojal plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 34.459.20 |
| Model | JEANS NOTEBOOK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice |
| Brend | PRO BOOK |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 14.2 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Materijal | Tekstil |
| Dodatna oprema | Unutrašnji džep, Držač za olovku |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Beli |
| Barkod | 8605040063477 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Šifra | 34.438.71 |
| Model | NATURELLA MESH 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 8 x 42 cm |
| Pakovanje | 150/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043820 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.