Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Rojal plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.239.71 |
| Model | TAHITI |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 42 x 33 x 19 cm |
| Pakovanje | 60/10 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Sastav | pamuk/juta |
| Materijal | Juta, Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674117 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5 cm |
| Šifra | 30.061.71 |
| Model | PLUTO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10 x 4.3 x 5.9 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040097212 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.