Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Caldo Subli
889,00 рсд
Termos za sublimaciju, 500 ml Termos za sublimaciju, 500 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.163.90 |
| Model | CALDO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | O 7.2 x 22.5cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.33 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040039540 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Metrix Mini
185,00 рсдMetar, 3 m
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.052.40 |
| Model | METRIX MINI |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 6.3 x 5.9 x 3.4cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019944 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5cm |
Beauty R
184,00 рсдOgledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.284.71 |
| Model | BEAUTY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8.7 x 6.2 x 0.9 |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040052785 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, DTG (digitalna štampa) |
















Recenzije
Još nema komentara.