Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Crna, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 23.002.10 |
| Model | ASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12 x 7 x 2.5 cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.12 kg |
| Materijal | Melamin |
| Barkod | 8605040050279 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1.2 cm |
| Šifra | 34.052.40 |
| Model | METRIX MINI |
| Boja | Žuta |
| Dimenzija | 6.3 x 5.9 x 3.4cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8606010019944 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5cm |
| Šifra | 32.284.71 |
| Model | BEAUTY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8.7 x 6.2 x 0.9 |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040052785 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, DTG (digitalna štampa) |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.