Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Plava, Roze zlatna, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 23.005.80 |
| Model | LANCET |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 9 x 4 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040048221 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Dukserica, 280 g/m2, elastične ranfle oko vrata, na rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom, dodatni štepovi na okovratniku, rukavima, ramenima i dnu
| Šifra | 34.479.71 |
| Model | MOSAIC |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.2 x 10.8 x 10.3 cm |
| Pakovanje | 32/16/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040067925 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5 cm |
| Šifra | 34.585.71 |
| Model | KLIMT CORK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.5 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Materijal | Bambus, Pluta |
| Dodatna oprema | Držač za olovku |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040034828 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Šifra | 32.173.10 |
| Model | BOB |
| Opis | Set ručnih alata, 2 fiksna odvijača, držač sa 5 izmenjivih nastavaka i 10 uložaka, klešta, 2 inbusa |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 15.7 x 21.5 x 2.9cm |
| Pakovanje | 24/12/1 |
| Neto težina | 0.60 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040003732 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2cm |
| Šifra | 41.045.23 |
| Model | PILS |
| Boja | Rojal plava |
| Dimenzija | Ø 6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 240/48 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Magnet |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605025660158 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 4.5cm |
| Šifra | 10.185.71 |
| Model | BALZAC BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1.3 x 14 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040041444 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.6 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.