Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
78,00 рсд
| Šifra | 11.077.10 |
| Model | TITANIUM JET BLACK M |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.5 cm |
| Pakovanje | 600/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040082256 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.273.71 |
| Model | AURORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 1 cm |
| Pakovanje | 300/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040048115 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 37.321.91 |
| Model | PURE PACK |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 9.7 x 6.4cm |
| Pakovanje | 2000/100 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025653112 |
| Šifra | 11.078.10 |
| Model | TITANIUM JET BLACK R |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.7 cm |
| Pakovanje | 600/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040077108 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.