Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.285.71 |
| Model | BEAUTY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7.4 x 0.9 cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040097724 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Dukserica od organskog pamuka, prednji džep, učkur u kapuljači u boji dukserice, elastične ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 23.004.10 |
| Model | SLASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 9 x 3.6 x 0.7 cm |
| Pakovanje | 500/250/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605040041734 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.