Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Petrol
667,00 рсд
Set ručnih alata
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.180.10 |
| Model | PETROL |
| Opis | Set alata sadrži skalpel, 4 fiksna odvijača – 2 ravna i 2 krstasta, metar, držač sa 4 izmenjiva nastavka i 10 uložaka |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 12.5 x 17.5 x 4cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.41 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605040012208 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 10.7 x 13.7cm |
Ostali proizvodi
Clue
584,00 рсдSet za beleške
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.500.71 |
| Model | CLUE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 10.5 x 10 x 11 cm |
| Pakovanje | 40/20/1 |
| Neto težina | 0.35 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040042458 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 5 cm |
Element Smart
737,00 рсдTermos, 470 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.117.10 |
| Model | ELEMENT SMART |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 6.4 x 22.5cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040059463 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5 cm |















Recenzije
Još nema komentara.