Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Clef
44,00 рсд
Privezak za ključeve sa držačem za mobilne uređaje od bambusa
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.211.71 |
| Model | CLEF |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7.4 x 2.4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/100/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040083628 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2.5 cm |
Ostali proizvodi
Branch
59,00 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.159.71 |
| Model | BRANCH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040003640 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 2cm |
Subli MDF 6X4
53,00 рсдMDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.064.90 |
| Model | SUBLI MDF 6X4 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 6 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040041321 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Magic Mug
243,00 рсдKeramička šolja za sublimaciju, 325 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.065.10 |
| Model | MAGIC MUG |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 36/12 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025646480 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 8.5cm |














Recenzije
Još nema komentara.