Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
91,00 рсд
| Šifra | 33.191.88 |
| Model | GIRO |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | Ø 3 x 0.2 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040051450 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska jakna, blago strukirana, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, zadnji deo jakne duži od prednjeg
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 34.531.80 |
| Model | RADIANT WHEEL |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 44 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040065792 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 32.271.71 |
| Model | LINE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 4.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 106/53 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040093429 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.