Dodatne informacije
| Težina | 4,92 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 297 cm |
7.396,00 рсд
| Šifra | 36.018.80 |
| Model | INFO MENU BOARD A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 4.92 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040086247 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |
| Težina | 4,92 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 297 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku, džepom na spoljašnjoj strani prednje korice i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 43.014.91 |
| Model | CAFE |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20.5 x 7.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 90 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040088104 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.