Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 39.5, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.5, 48.5 |
| Boja | Bela, Crna |
| Težina | - |
|---|---|
| Veličina obuće | 39.5, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.5, 48.5 |
| Boja | Bela, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.066.71 |
| Model | SUBLI PLY R5 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040037546 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.374.90 |
| Model | BAMBI |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 25 x 30cm |
| Pakovanje | 200/10 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022146 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3cm |
Jakna, visoka kragna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.