Opis

936,00 рсд
| Šifra | 30.075.71 |
| Model | CHRONOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 11.9 x 8.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 120/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Standard | |
| Barkod | 8605040054338 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 8.5 x 1.5 cm |

| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11,9 × 8,5 × 2 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.459.20 |
| Model | JEANS NOTEBOOK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice |
| Brend | PRO BOOK |
| Boja | Plava |
| Dimenzija | 14.2 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Materijal | Tekstil |
| Dodatna oprema | Unutrašnji džep, Držač za olovku |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Beli |
| Barkod | 8605040063477 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Šifra | 41.125.71 |
| Model | BRUT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 3 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 144/48/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Plastika, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040084809 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Šifra | 32.161.80 |
| Model | WHEEL |
| Opis | Set alata sadrži skalpel, 4 fiksna odvijača – 2 ravna i 2 krstasta, držač sa 4 izmenjiva nastavka i 10 uložaka |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 12.8 x 4.8cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605025699776 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.