Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bež, Bordo, Crna, Crvena, Plava, Srebrna, Zelena, Zlatna |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bež, Bordo, Crna, Crvena, Plava, Srebrna, Zelena, Zlatna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.284.71 |
| Model | BEAUTY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8.7 x 6.2 x 0.9 |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040052785 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, DTG (digitalna štampa) |
| Šifra | 34.443.90 |
| Model | FRUITY |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 30 x 25 cm |
| Pakovanje | 100/25 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Tema | RPET |
| Barkod | 8605040045183 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 7cm |
| Šifra | 41.141.80 |
| Model | HYDRO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 7.3 x 18.2 cm |
| Pakovanje | 25/1/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040085554 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 4 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.