Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.168.71 |
| Model | KOLOS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 11.5 x 3 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.21 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040064429 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 30.070.90 |
| Model | SUBLI COASTER SQUARE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.5 x 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040094938 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Muška trenerka, 280 g/m2, pojas sa elastičnim učkurima sa steznim regulatorima, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na dnu
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.