Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Rojal plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.292.71 |
| Model | NATURA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.8 x 14 x 0.9cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040007150 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 3cm |
| Šifra | 41.101.71 |
| Model | CHOP |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25.7 x 17.2 x 2.4cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040025840 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Šifra | 34.443.90 |
| Model | FRUITY |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 30 x 25 cm |
| Pakovanje | 100/25 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Tema | RPET |
| Barkod | 8605040045183 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 7cm |
| Šifra | 30.068.90 |
| Model | SUBLI MAGNET ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7.6 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040055670 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 41.121.71 |
| Model | BRUNELLO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 35.5 × 12 × 10.8 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 1.04 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040063903 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 7 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.