Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.503.71 |
| Model | BONY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15.6 x 11.6 x 3.6 cm |
| Pakovanje | 48/1 |
| Neto težina | 0.20 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050293 |
| Preporučena vrsta štampe | CO2 laser, Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
| Šifra | 33.181.71 |
| Model | BOSK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040060506 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5 cm |
| Šifra | 44.065.10 |
| Model | MAGIC MUG |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 36/12 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025646480 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 8.5cm |
Dukserica, 300 g/m2, dva prednja džepa, učkuri u kapuljači, ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.