Opis

56,00 рсд
| Šifra | 34.377.71 |
| Model | DREAM |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 7.5 x 1.5cm |
| Pakovanje | 400/40 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022610 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.3 x 1.5cm |

| Težina | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 7,5 × 1,5 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.080.91 |
| Model | CAMBIO |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 21 x 17 x 1.5cm |
| Pakovanje | 30/10/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025610870 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 15.4 x 15.3cm |
| Šifra | 36.002.80 |
| Model | ROLL UP 85 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlačenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 85 x 200cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 1.92 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8606010016257 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.