Opis




| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska sportska majica, 130 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja.
| Šifra | 41.153.80 |
| Model | FUNGHI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 18 x 12 x 6.5 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 800 ml |
| Materijal | Bambus, Aluminijum |
| Barkod | 8605040032244 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
| Šifra | 36.020.90 |
| Model | PULT |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 4 |
| Neto težina | 6.60 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040094563 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.