Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Braon, Crna, Crvena, Plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.402.71 |
| Model | NATURELLA 170 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040026779 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 36.032.80 |
| Model | WIND DISPLAY B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 13.60 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040041451 |
| Šifra | 34.364.10 |
| Model | GIFT BOX 2 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 28 x 25 x 3.7 |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019887 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.