Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Azurno plava, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Siva, Svetlo braon, Svetlo plava, Zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.348.90 |
| Model | PUZZLE A4-120 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 28.8 x 19.8cm |
| Pakovanje | 200/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Sublimacija |
| Format | A4 |
| Barkod | 8605040013960 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 28.8 x 19.8cm |
| Šifra | 30.062.90 |
| Model | SUBLI MDF R5 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 5 cm x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040097922 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.