Dodatne informacije
| Težina | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1,8 × 1,8 × 0,36 cm |
114,00 рсд
| Šifra | 35.129.88 |
| Model | CLIP |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 1.8 x 1.8 x 0.36 cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605025645797 |
| Preporučena vrsta štampe | 3D stiker, Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 1.8 x 1.8 cm |
| Težina | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1,8 × 1,8 × 0,36 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Dečja sportska majica, 130 g/m2, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja
| Šifra | 34.569.71 |
| Model | PLANK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 8.1 x 9.1 cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040035818 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 14 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.