Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Kelly green, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 23.004.10 |
| Model | SLASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 9 x 3.6 x 0.7 cm |
| Pakovanje | 500/250/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605040041734 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Šifra | 34.409.10 |
| Model | BOX A5 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 22.4 x 16.5 x 2.8cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040027349 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4cm |
| Šifra | 34.515.71 |
| Model | FAX |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12 x 10 x 3 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040099575 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 11.8 x 10 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.