Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Roze zlatna, Siva |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Roze zlatna, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.435.71 |
| Model | LEVEL 20 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 23 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040085707 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1 cm |
| Šifra | 32.302.10 |
| Model | KEN |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040044162 |
| Šifra | 33.185.86 |
| Model | INOX |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 3.5 x 0.6 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040064399 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.554.90 |
| Model | PUZZLE A3-228 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 39.3 x 28.2 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A3 |
| Barkod | 8605040055502 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 39.3 x 28.2 cm |
| Šifra | 12.002.10 |
| Model | BLACKY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 0.7 x 17.5cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605025612614 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.5 cm |
| Šifra | 12.010.71 |
| Model | LORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 15.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040074992 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.