Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Bordo, Crna, Crvena, Kelly green, Maslinasta, Narandžasta, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Siva, Tamno siva, Žuta |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Bež, Bordo, Crna, Crvena, Kelly green, Maslinasta, Narandžasta, Pepeljasta, Plava, Rojal plava, Siva, Tamno siva, Žuta |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 37.321.91 |
| Model | PURE PACK |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 9.7 x 6.4cm |
| Pakovanje | 2000/100 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025653112 |
| Šifra | 41.100.71 |
| Model | PALLET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12 x 8 x 1.5cm |
| Pakovanje | 350/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040025833 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5cm |
| Šifra | 43.013.91 |
| Model | TEA |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 21cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.50 kg |
| Kapacitet | 420 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040078891 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.