Opis

8.510,00 рсд
| Šifra | 23.001.10 |
| Model | TRIUMPH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 21 x 15.5 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.72 kg |
| Materijal | Metal |
| Tip proizvoda | Turbo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040036136 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser, Sito |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Naš mantil predstavlja savršenu kombinaciju stila i funkcionalnosti, pružajući vam zaštitu i samopouzdanje u različitim situacijama. Bez obzira da li ste u na gradilištu, u radionici, ili bilo kojoj drugoj radnoj sredini, ovaj mantil će zadovoljiti vaše potrebe.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 34.467.90 |
| Model | BIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.4 x 8.3 x 0.3cm |
| Pakovanje | 1200/120/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040059883 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 34.409.10 |
| Model | BOX A5 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 22.4 x 16.5 x 2.8cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Format | A5 |
| Barkod | 8605040027349 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.