Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Petrol, Rojal plava, Svetlo zelena, Žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska jakna, blago strukirana, visoka kragna, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 34.292.71 |
| Model | NATURA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.8 x 14 x 0.9cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Barkod | 8605040007150 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.