Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Lilly Bianco
145,00 рсд
Šolja od fine keramike, 300 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.063.90 |
| Model | LILLY BIANCO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025639390 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 3.5cm |
Ostali proizvodi
Student
414,00 рсдSet za beleške
Set sadrži: drveni lenjir, hemijsku olovku, zarezač, gumicu za brisanje, dve olovke, blok za beleške sa 40 listova, PVC lenjir, nalepnice za obeležavanje i nalepnice za poruke
SG Anticut PU
280,00 рсдZaštitne rukavice
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 58.102.15-XS |
| Model | SG ANTICUT PU |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040051252 |













Recenzije
Još nema komentara.