Opis

1.593,00 рсд
| Šifra | 41.054.71 |
| Model | PARMA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 26.2 x 39.6 x 2.7 cm |
| Pakovanje | 10/5/1 |
| Neto težina | 1.12 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025691763 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.238.71 |
| Model | BAZAR |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 12 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025674100 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 12 cm |
| Šifra | 34.316.71 |
| Model | MALL |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 10 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040006146 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 32.284.71 |
| Model | BEAUTY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8.7 x 6.2 x 0.9 |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040052785 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, DTG (digitalna štampa) |
| Šifra | 34.435.71 |
| Model | LEVEL 20 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 23 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040085707 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.