Opis

162,00 рсд
| Šifra | 41.130.80 |
| Model | PABLO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 10 x 3 cm |
| Pakovanje | 72/12 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040058862 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 4 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 34.533.71 |
| Model | BASE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13 x 8 x 1.6 cm |
| Pakovanje | 92/46/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043493 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.