Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 12.010.71 |
| Model | LORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 15.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040074992 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
| Šifra | 34.439.71 |
| Model | TOMATO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25 x 30 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040059982 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 10 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.