Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Srebrna, Tamno siva, Zelena |
Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Plava, Srebrna, Tamno siva, Zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.164.71 |
| Model | GRAPPA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 2.2 x 4.2cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040011577 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1.3cm |
| Šifra | 10.185.71 |
| Model | BALZAC BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1.3 x 14 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040041444 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4.5 x 0.6 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.