Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Subli MDF R5
53,00 рсд
MDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.062.90 |
| Model | SUBLI MDF R5 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 5 cm x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040097922 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
Line
315,00 рсдLibela, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.271.71 |
| Model | LINE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 15 x 4.5 x 2 cm |
| Pakovanje | 106/53 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040093429 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 1.5 cm |














Recenzije
Još nema komentara.