Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Axis
204,00 рсд
Metalni privezak za ključeve sa držačem za mobilne uređaje
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.202.88 |
| Model | AXIS |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 3 x 4.5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 300/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040086070 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Caldo Subli
889,00 рсдTermos za sublimaciju, 500 ml Termos za sublimaciju, 500 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.163.90 |
| Model | CALDO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | O 7.2 x 22.5cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.33 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040039540 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Café
878,00 рсдSet šolja za kafu sa dvostrukim zidom i podmetačima, 2/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 43.014.91 |
| Model | CAFE |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20.5 x 7.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 90 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040088104 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Chop
830,00 рсдSet noževa, 4/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.101.71 |
| Model | CHOP |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25.7 x 17.2 x 2.4cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040025840 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Cabernet
513,00 рсдVinski set, 3/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.074.10 |
| Model | CABERNET |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040012512 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Slični Proizvodi
Benny
233,00 рсдVišenamenski nož sa 4 funkcije
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |
Victorinox Climber
3.294,00 рсдVišenamenski nož sa 14 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.155.30 |
| Model | VICTORINOX CLIMBER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100207 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
Victorinox Camper
2.531,00 рсдVišenamenski nož sa 13 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.154.30 |
| Model | VICTORINOX CAMPER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100146 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
Cadet
327,00 рсдVišenamenski nož sa 10 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.193.71 |
| Model | CADET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.2 x 2.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040022924 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 0.7cm |
Radiant
185,00 рсдŠtitnik od sunca za automobil
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |















Recenzije
Još nema komentara.