Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Inox
149,00 рсд
Metalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.185.86 |
| Model | INOX |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 3.5 x 0.6 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040064399 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
5.000,00 рсд
Victorinox Climber
3.294,00 рсдVišenamenski nož sa 14 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.155.30 |
| Model | VICTORINOX CLIMBER |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 9.1 x 2.6 x 1.7cm |
| Pakovanje | 100/10 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 7611160100207 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1cm |
Cameron lady
4.500,00 рсдŽenska dukserica sa kapuljačom, 380 g/m2
Dukserica, dva prednja džepa, učkuri u kapuljači, ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu
Monk
795,00 рсдČajnik, 1000 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.174.91 |
| Model | MONK |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 10.5 x 12.5 cm |
| Pakovanje | 8/1 |
| Neto težina | 0.49 kg |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Kapacitet | 1.000 ml |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040056844 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Subli Coaster Square
98,00 рсдPodmetač za sublimaciju
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.070.90 |
| Model | SUBLI COASTER SQUARE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 9.5 x 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040094938 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Slični Proizvodi
Mecanix Wood
595,00 рсдVišenamenski alat sa 9 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.258.71 |
| Model | MECANIX WOOD |
| Opis | Višenamenski alat sadrži nož, testericu, otvarač za flaše, 2 ravna i 1 krstasti odvijač, turpiju, otvarač za konzerve, sekač žice |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 3.2 x 1.8cm |
| Pakovanje | 150/25 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040057001 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.5cm |
Benny
233,00 рсдVišenamenski nož sa 4 funkcije
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |
Radiant
185,00 рсдŠtitnik od sunca za automobil
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.530.80 |
| Model | RADIANT |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 130 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040068168 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |














Recenzije
Još nema komentara.