Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Lark
173,00 рсд
Bambus privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.208.71 |
| Model | LARK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040080511 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Gift Box 2
584,00 рсдPoklon kutija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.364.10 |
| Model | GIFT BOX 2 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 28 x 25 x 3.7 |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.36 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019887 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5cm |
Cordini
267,00 рсд – 325,00 рсдRaspon cena: od 267,00 рсд do 325,00 рсдTroslojna samosklopiva poklon kutija sa ručkama
Cadet
327,00 рсдVišenamenski nož sa 10 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.193.71 |
| Model | CADET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.2 x 2.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040022924 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 0.7cm |
Willy
91,00 рсдMetalni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.192.88 |
| Model | WILLY |
| Boja | Sjajni metal |
| Dimenzija | 5 x 2.9 x 0.2 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040098554 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Clean 100S
37,00 рсдBočica sa raspršivačem, 100 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.282.90 |
| Model | CLEAN 100S |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 3.7 x 15 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Kapacitet | 100 ml |
| Barkod | 8605040078686 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Slični Proizvodi
Benny
233,00 рсдVišenamenski nož sa 4 funkcije
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.272.71 |
| Model | BENNY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 6 x 2 x 1 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040072424 |
Radiant Pro
220,00 рсдŠtitnik od sunca za automobil sa bočnim dodacima
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.546.80 |
| Model | RADIANT PRO |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 150 x 70 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040084786 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Cadet
327,00 рсдVišenamenski nož sa 10 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.193.71 |
| Model | CADET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.2 x 2.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040022924 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 0.7cm |
Cadet Plus
350,00 рсдVišenamenski nož sa 12 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |













Recenzije
Još nema komentara.