Dodatne informacije
| Težina | 5,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 297 × 420 cm |
7.982,00 рсд
| Šifra | 36.017.80 |
| Model | INFO MENU BOARD A3 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 297 x 420 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.16 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040091906 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 29.7 x 42 cm |
| Težina | 5,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 297 × 420 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.419.71 |
| Model | NATURELLA ORGANIC 150 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Sastav | organski pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Tema | Organski pamuk, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040029466 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 34.491.71 |
| Model | WOOL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 80 x 38 x 45 cm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 9.20 kg |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040068397 |
| Šifra | 41.061.12 |
| Model | GYM |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | Ø 8.5 x 22cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.15 kg |
| Kapacitet | 600 ml |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040002568 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 4cm |
| Šifra | 34.582.71 |
| Model | SAVANA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 21cm |
| Pakovanje | 50/1/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040068656 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.