Dodatne informacije
| Težina | 0,76 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 297 × 420 cm |
1.171,00 рсд
| Šifra | 36.010.80 |
| Model | SNAP FRAME A3 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 297 x 420 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.76 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040088968 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 29.7 x 42 cm |
| Težina | 0,76 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 297 × 420 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.048.90 |
| Model | LUCIA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 10cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025611013 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 41.150.91 |
| Model | SNACK |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 6 cm |
| Pakovanje | 12/1 |
| Neto težina | 0.90 kg |
| Kapacitet | 900 ml |
| Materijal | Bambus, Staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040080290 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.