Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.060.90 |
| Model | MOMENTO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629667 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Šifra | 34.375.90 |
| Model | KINDER |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 11cm |
| Pakovanje | 250/10 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022153 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji elastične trake, bojenim predlistom u boji elastične trake, elastičnom trakom i držačem za olovku
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.