Dodatne informacije
| Težina | 0,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10,4 × 4,2 × 6,3 cm |
| Težina | 0,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10,4 × 4,2 × 6,3 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica 160g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 36.009.80 |
| Model | SNAP FRAME A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.90 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040053690 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 59.4 x 84.1 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.