Opis




| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.028.71 |
| Model | NATURELLA 130 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025610030 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 40.031.10 |
| Model | GOLFER |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana ergonomska drška, fiberglass stub (Ø 14 mm) i mehanizam za otvaranje, plastični vrh i krajevi, navlaka sa postavom u boji kišobrana |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 130 x 101cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.59 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Ručno otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8605025623481 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
| Šifra | 34.554.90 |
| Model | PUZZLE A3-228 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 39.3 x 28.2 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A3 |
| Barkod | 8605040055502 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 39.3 x 28.2 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.