Dodatne informacije
| Dimenzije | 9,7 × 6,4 cm |
|---|
| Dimenzije | 9,7 × 6,4 cm |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.015.80 |
| Model | A-BOARD B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 8.60 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040054512 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 70 x 100 cm |
| Šifra | 41.148.71 |
| Model | MILLER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 1 cm |
| Pakovanje | 454/227/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040078051 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.