Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dukserica od organskog pamuka, prednji džep, učkur u kapuljači u boji dukserice, elastične ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 34.316.71 |
| Model | MALL |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 x 10 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040006146 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 36.002.80 |
| Model | ROLL UP 85 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlačenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 85 x 200cm |
| Pakovanje | 6/1 |
| Neto težina | 1.92 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8606010016257 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.