Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 58.022.10 |
| Model | KNEE PADS |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 2cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Eva pena |
| Barkod | 8605040013526 |
Ženska sportska majica, 130 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja.
| Šifra | 30.077.71 |
| Model | DATE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13.7 x 5 x 7.8 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Bambus |
| Standard | |
| Barkod | 8605040091708 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.