Opis




| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Siva, Svetlo zelena, Zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.063.90 |
| Model | LILLY BIANCO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025639390 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 3.5cm |
| Šifra | 44.133.91 |
| Model | SPICE |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 8.5 x 15.5 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.30 kg |
| Kapacitet | 700 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040088173 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.